www.hotel-ubytovani.com
Hotel Písek U Kapličky - Služba na recepci je 24 hodinHotel Písek U Kapličky - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Písek U Kapličky -  je k dispozici připojení na internetHotel Písek U Kapličky - disponuje kavárnouHotel Písek U Kapličky - K hotelu přísluší parkovištěHotel Písek U Kapličky - disponuje restauracíHotel Písek U Kapličky - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Písek U Kapličky - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Písek U Kapličky - přijímá kreditní karty JCBHotel Písek U Kapličky - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Písek U Kapličky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Písek U Kapličky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Písek U Kapličky - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel U Kapličky
Budějovická 2440, Písek 39701
Česká Republika
Hotel-Pisek-U-Kaplicky@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel U Kapličky ubytování Písek Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel U Kapličky - ubytování Písek | Vítejte

 
Hotel Písek U Kapličky Hotel U Kapličky se nachází v klidném prostředí budějovického předměstí starobylého královského města Písku. Hotel přímo sousedí s památnou kapličkou, která připomíná historické období francouzských válek v českých zemích. Hotel U Kapličky poskytuje příjemné a klidné ubytování.

Ubytování
Hotel U Kapličky poskytuje ubytování o kapacitě 37 pokojů ( 70 lůžek), z toho 12 pokojů se nachází v depandance. Možnost poskytnutí přistýlek a dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fenem, telefonem, internetovým připojením zdarma a TV se satelitními programy (včetně set-top boxu).
Čas příjezdu: Od 14:00
Čas odjezdu: Do 11:00

Restaurace
Restaurace hotelu U Kapličky nabízí uspořádání různých akcí. Nabízeny jsou snídaně, denní menu, minutky a  zvěřinové speciality. Nabídka je přizpůsobená přáním hostů. Restaurace hotelu U Kapličky nabízí i tradiční jihočeský speciality. Jihočeská kuchyně totiž nabízí i mnoho zdravých a lehkých jídel, včetně zákusků a moučníků. V restauraci jsou vyhrazena místa pro kuřáky a nekuřáky, v době podávání oběda je restaurace nekuřácká.

Okolí
Město Písek má přezdívku Athény českého jihu. Písek nabízí množství zajímavých akcí, které budou jistě zpestřením vašeho pobytu v hotelu U Kapličky. V Písku se nachází nejstarší dochovaný český most ze 13. století, hrad, kostel Narození Panny Marie, který je dominantou města a je na něm umístěna hodinová věž a částečně zachované hradby zbořené během průmyslové revoluce.